Nakupujte po
| Vidna dimenzija | Fi385x50mm |
|---|---|
| Barva | Črna |
| CRI | CRI>80 |
| Zatemnilnost | ne |
| Barva svetlobe | dnevno bela |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Upravljanje | ON/OFF |
| Material ohišja | jeklo |
| Material pokrova | PMMA |
| Moč | 22W |
| Oblika | okrogla |
| Svetlobni tok | 1800lm |
| Temperatura svetlobe | 4000K |
| Vhodna napetost | 220V-230V |
| Vključuje napajalnik | DA |
| Življenjska doba | 40000ur |
| IP zaščita | IP44 |
Validate your login