Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 800x51x200mm |
|---|---|
| Barva | Črna |
| CRI | >80 |
| Zatemnilnost | ne |
| Barva svetlobe | dnevno bela |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Upravljanje | ON/OFF |
| Kot svetenja | 120° |
| Material ohišja | aluminij |
| Material pokrova | ABS |
| Max moč sijalke | 15W |
| Moč | 15W |
| Oblika | pravokotna |
| Senzor | ne |
| Svetlobni tok | 1100 |
| Temperatura svetlobe | 4000K |
| Velikost svetilke | L |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje napajalnik | DA |
| Vrsta svetilke | za osvetlitev ogledal in slik |
| Življenjska doba | 25000ur |
| IP zaščita | IP44 |
Validate your login