The store will not work correctly when cookies are disabled.
DROPS F viseča svetilka E27 okrogla zlata/črna
Več informacij
Več informacij| Vidna dimenzija | Fi160x2165mm |
|---|
| Barva | Zlata |
|---|
| Zatemnilnost | opcijsko |
|---|
| Frekvenca | 50/60Hz |
|---|
| Material ohišja | les |
|---|
| Max moč sijalke | 1x25W LED |
|---|
| Oblika | okrogla |
|---|
| Število sijalk | 1 |
|---|
| Vhodna napetost | 220V-240V |
|---|
| Vključuje sijalko | ne |
|---|
| Grlo | E27 |
|---|
| IP zaščita | IP20 |
|---|
Validate your login