Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 9000mm |
|---|---|
| Barva | Črna |
| Zatemnilnost | opcijsko |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Material ohišja | guma |
| Max moč sijalke | 1x15W LED |
| Oblika | veriga |
| Število sijalk | 15 |
| Velikost svetilke | 9M |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje sijalko | ne |
| Vrsta svetilke | vrtna |
| Grlo | E27 |
| IP zaščita | IP65 |
Validate your login