Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 4x90x0mm |
|---|---|
| Zatemnilnost | opcijsko |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Material ohišja | medenina |
| Max moč sijalke | 10W LED |
| Oblika | paličasta |
| Število sijalk | 1 |
| Velikost svetilke | L |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje sijalko | ne |
| Vrsta svetilke | laser |
| Grlo | GU10 R35 |
| IP zaščita | IP20 |
Validate your login