The store will not work correctly when cookies are disabled.
FOURTY XL stenska svetilka GU10 okrogla črna
Več informacij
Več informacij| Vidna dimenzija | 4x60x0mm |
|---|
| Barva | Črna |
|---|
| Zatemnilnost | opcijsko |
|---|
| Frekvenca | 50/60Hz |
|---|
| Material ohišja | jeklo |
|---|
| Max moč sijalke | 10W LED |
|---|
| Oblika | okrogla |
|---|
| Število sijalk | 2 |
|---|
| Velikost svetilke | XL |
|---|
| Vhodna napetost | 220V-240V |
|---|
| Vključuje sijalko | ne |
|---|
| Grlo | GU10 |
|---|
| IP zaščita | IP20 |
|---|
Validate your login