Nakupujte po
| Vidna dimenzija | Fi102x52mm |
|---|---|
| Vgradna dimenzija | 85mm |
| Barva | Bela |
| CRI | >80 |
| Zatemnilnost | ne |
| Barva svetlobe | toplo bela |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Upravljanje | ON/OFF |
| Kot svetenja | 100° |
| Material ohišja | PC |
| Material pokrova | PC |
| Max moč sijalke | 5W |
| Moč | 5W |
| Senzor | ne |
| Svetlobni tok | 300 |
| Temperatura svetlobe | 3000K |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje napajalnik | DA |
| Življenjska doba | 20000ur |
| IP zaščita | IP44 |
Validate your login