Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 330x1250mm |
|---|---|
| Barva | Satine Chocolate |
| Zatemnilnost | opcijsko |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Material ohišja | jeklo |
| Material pokrova | pleteni kabel |
| Max moč sijalke | 12W LED |
| Oblika | okrogla |
| Število sijalk | 1 |
| Velikost svetilke | S |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje sijalko | ne |
| Grlo | Gx53 |
| IP zaščita | IP20 |
Validate your login