Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 210x40mm |
|---|---|
| Barva | Črna |
| CRI | >80 |
| Zatemnilnost | ne |
| Barva svetlobe | toplo bela |
| Čas delovanja | 30000H |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Upravljanje | ON/OFF |
| Kot svetenja | 120° |
| Material ohišja | PC |
| Max moč sijalke | 35W |
| Moč | 35W |
| Oblika | okrogla |
| Svetlobni tok | 2700 |
| Temperatura svetlobe | 3000K |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje napajalnik | DA |
| Vključuje sijalko | 1 |
| Vrsta svetilke | plafonjera |
| Življenjska doba | 30000ur |
| Grlo | Integriran Led |
| IP zaščita | IP20 |
Validate your login