Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 55-200x80-130x1180-1300mm |
|---|---|
| Barva | Črna |
| Zatemnilnost | opcijsko |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Material ohišja | kovina |
| Material pokrova | ABS |
| Max moč sijalke | 10W Led |
| Število sijalk | 4 |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje sijalko | ne |
| Vrsta svetilke | 4+ reflektorska |
| Grlo | GU10 |
| IP zaščita | IP20 |
Validate your login