Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 135x55x1200mm |
|---|---|
| CRI | CRI>90 |
| Zatemnilnost | ne |
| Barva svetlobe | dnevno bela |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Upravljanje | ON/OFF |
| Material ohišja | aluminij |
| Material pokrova | jeklo |
| Moč | 16W |
| Oblika | paličasta |
| Svetlobni tok | 570lm |
| Temperatura svetlobe | 4000K |
| Velikost svetilke | L |
| Vhodna napetost | 220V-230V |
| Vključuje napajalnik | DA |
| Vrsta svetilke | linijska |
| Življenjska doba | 30000ur |
| IP zaščita | IP20 |
Validate your login