Nakupujte po
| Vidna dimenzija | 115x28mm |
|---|---|
| CRI | >80 |
| Zatemnilnost | ne |
| Barva svetlobe | toplo bela |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Upravljanje | ON/OFF |
| Kot svetenja | 120° |
| Material ohišja | aluminij |
| Material pokrova | steklo |
| Max moč sijalke | 7W |
| Moč | 7,2W |
| Senzor | ne |
| Svetlobni tok | 242 |
| Temperatura svetlobe | 3000K |
| Vhodna napetost | 220V-240V |
| Vključuje napajalnik | DA |
| Življenjska doba | 8000ur |
| IP zaščita | IP54 |
Validate your login