Nakupujte po
| Vidna dimenzija | Fi111x1300mm |
|---|---|
| Barva | Umbra Blue |
| Zatemnilnost | opcijsko |
| Frekvenca | 50/60Hz |
| Material ohišja | jeklo |
| Max moč sijalke | 10W LED |
| Oblika | stožec |
| Število sijalk | 1 |
| Velikost svetilke | XS |
| Vhodna napetost | 220V-230V |
| Vključuje sijalko | ne |
| Grlo | GU10 |
| IP zaščita | IP20 |
Validate your login